Tour Coordinator

Job description

Tumlare Corporation Hungary Kft.

A Tumlare Corporation Hungary Kft. utazásszervező vállalat piacvezető a japán és nemzetközi beutaztatás területén, az európai utazási piacon. Többségi tulajdonosunk a japán JTB (Japan Travel Bureau) és a dán Tumlare Corporation A/S. Kiterjedt nemzetközi irodahálózattal rendelkező cégünk működését a megbízhatóság és a dinamikus fejlődés jellemzi. Budapesti irodánk

munkakörbe keres munkatársat határozatlan idejű szerződéssel teljes munkaidőre

Feladatok:

·   Szállás- és egyéb szolgáltatások foglalása Európában csoportok / egyéni vendégek részére

·      Információnyújtás, szogáltatók, ügyfelek és partnerirodák részére

·      Angol nyelvű kapcsolattartás, problémakezelés a partnerirodákkal, szolgáltatókkal

·      Telefonos és email-es kommunikáció

·      Foglalási rendszer napi szintű frissítése

·      Adatbáziskezelés, adminisztrációs tevékenység

Elvárások:

  • Felsőfokú idegenforgalmi végzettség
  • Kiváló kommunikációs készség, proaktív hozzáállás, precizitás
  • Gyakorlott és biztos felhasználói szintű MS Excel ismeret

·      Kiemelkedő angol nyelvtudás szóban és írásban

Előnyt jelent:

·      Német / francia / japán /spanyol nyelvtudás

·      Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Job requirements

Amit kínálunk:

·   Nemzetközi munkakörnyezet, idegen nyelvek napi szintű használata

·      Változatos, kihívásokkal teli munkakör

·      Dinamikus, professzionális és fiatalos csapat

·      Átfogó és széleskörű szakmai ismeretek elsajátítása

·      Európai desztinációk sajátosságainak megismerése

Munkavégzés helye: Budapest, V. ker.

Kezdés várható időpontja: Azonnal

Pályakezdők jelentkezését is várjuk.

Kérjük, mellékelje magyar és angol nyelvű, fényképes szakmai önéletrajzát és motivációs levelét bruttó fizetési igényének megjelölésével.